Logo Media Distribution

Oklejanie reklamowe

Reklama
na pojazdach

Zajmujemy się oklejaniem reklamowych samochodów – dzisiaj coraz więcej przedsiębiorców korzysta z tej możliwości, traktując auta służbowe czy prywatne jako skuteczne nośniki informacji. Na pojazdach osobowych, dostawczych możemy umieszczać napisy oraz grafiki, w rozmiarze, stylu i kolorze wybranym przez klienta. Zależy nam na uzyskaniu spektakularnych efektów, dlatego zachęcamy do współpracy z Media Distribution już na etapie tworzenia koncepcji czy projektu z wizualizacją.

Oklejanie aut firmowych w Media Distribution

Oklejanie aut firmowych to nasza specjalność. Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów firmowych, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Car wrapping w tej sytuacji to idealne rozwiązanie dla firm chcących zwiększyć swoją widoczność i zapewnić marce rozpoznawalność. Dzięki estetycznie nałożonej folii PPF, Twój pojazd stanie się jeżdżącą reklamą i będzie informował o prowadzonej działalności, zachęcając do podjęcia współpracy. To samo osiągniesz, zamawiając u nas oklejanie autobusów. W ten sposób więcej osób będzie mogło dowiedzieć się o istnieniu firmy.

Wybierz Media Distribution do oklejania floty

Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że Twoje pojazdy będą nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także będą służyć jako skuteczne narzędzie reklamowe na lata. Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy przy oklejaniu reklamowym samochodów firmowych!

Bezpłatna wycena
Oklejanie reklamowe
autobusów

Specjalizujemy się także w oklejaniu reklamowym lub zmianie koloru istniejących już reklam na środkach transportu publicznego, takiego jak autobusy, autokary.

Oferujemy usługę kompleksowego wykonania prac – od projektu aż po montaż i dostarczenie pojazdu do Klienta.

Profesjonalne oklejanie reklamowe – oklejanie autobusów i aut

Reklama na samochód, tak samo jak oklejanie autobusów jest dopasowywane indywidualnie do potrzeb klientów, typów pojazdów oraz efektów, jakie chcą oni uzyskać. Mamy park maszynowy i wiedzę pozwalające nam nakładać folię PPF na duże i mniejsze pojazdy, w tym auta dostawcze, busy, samochody osobowe, motocykle.

Masz do zrealizowania nietypowe zamówienia? Skontaktuj się z nami – bardzo prawdopodobne, że w Media Distribution spełnimy Twoje życzenie. Carwrapping to nasza specjalność.

Zaufaj nam, gdy mówimy, że Twoja reklama na samochodzie będzie wyglądała doskonale, atrakcyjnie i nade wszystko będzie trwała (odporna na różne zewnętrzne czynniki, w tym promieniowanie UV, deszcz czy mycie w myjni). Każde oklejanie samochodów firmowych jest dla nas wyzwaniem, któremu sprostamy z najwyższym zaangażowaniem.

Kontakt
Oklejanie reklamowe
ciągników i naczep

Jako firma specjalizująca się w oklejaniu reklamowym wszelkich pojazdów, podejmujemy się także oklejania pojazdów budowlanych i rolniczych.

Zmieniamy kolory oraz nadaje nowy, świeży wygląd takim maszynom jak koparki, wywrotki, a także ciągniki i naczepy.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Oklejanie reklamowe – zainwestuj w reklamę na samochód

Pozwól swojej firmie wyróżnić się na drodze dzięki naszej profesjonalnej usłudze oklejania aut firmowych, autobusów i innych pojazdów. Zastosowanie wysokiej jakości folii gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale także ochronę lakieru przed drobnymi uszkodzeniami i promieniowaniem UV. To opcja, która cieszy się sympatią, bo łączy funkcję praktyczną (zabezpieczenie) z działaniem marketingowym i promocyjnym. Jesteś zainteresowanie oklejaniem samochodów firmowych? Powierz swoją flotę specjalistom z Media Distribution.

W czym się specjalizujemy? Reklamy na samochody i autobusy

Zamień swoja flotę pojazdów w mobilne billboardy! Oferujemy kompleksowe oklejanie autobusów – od małych busów po pełnowymiarowe pojazdy komunikacji miejskiej. Nasze projekty są nie tylko estetyczne, ale także odporne na warunki atmosferyczne i ścieranie. Podobnie podchodzimy do zleceń oklejania reklamowego samochodów firmowych. Obejrzyj nasze projekty, zainspiruj się i przekonaj o wysokich standardach, którymi się kierujemy.

Oklejanie reklamowe samochodów – czas na mobilny marketing!

Szukasz pomysłu na efektowną i efektywną reklamę? Mamy dla Ciebie nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, w którym wykorzystujemy Twój prywatny lub służbowy pojazd jako nośnik reklamy lub informacji o marce.  Nasze usługi oklejania reklamowego samochodów to nie tylko sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, ale także inwestycja w długotrwałą i efektywną formę reklamy.

Oklejanie reklamowe – sposób na działania wizerunkowe i marketingowe

Oklejanie reklamowe samochodów firmowych to skuteczne narzędzie marketingowe, które przyciąga uwagę potencjalnych klientów gdziekolwiek jesteś. Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom, oklejanie reklamowe w wykonaniu specjalistów Media Distribution jest trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i estetycznie prezentuje się na każdym pojeździe.

Wybierz profesjonalne usługi oklejania reklamowego samochodów

Realizując zadanie oklejania reklamowego samochodów firmowych dbamy o każdy detal, od projektu graficznego po wykonanie. Dzięki indywidualnemu podejściu, możemy stworzyć unikalne i efektowne oklejenie, które będzie odzwierciedlać charakter Twojej firmy i przekazywać jej kluczowe wartości. Projekt może też uwzględniać dane teleadresowe, aby klientom łatwiej było się z Tobą skontaktować.

Proces oklejania reklamowego samochodów – jak przebiega?

Proces oklejania rozpoczyna się od konsultacji, podczas której omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania. Następnie nasi projektanci przygotowują wizualizacje, które dają wyobrażenie o tym, jak finalnie będzie wyglądało Twoje auto z nowymi aplikacjami. Po akceptacji projektu, nasi technicy przystępują do pracy, zapewniając, że każdy szczegół będzie perfekcyjnie wykonany.

Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi