Logo Media Distribution

Car
wrapping wrapping

Zabezpieczenie aut folią
samoregenerującą PPF

Folia samoregenerująca PPF to doskonały materiał służący do oklejania pojazdów celem utrzymania ich karoserii w świetnej kondycji przez długi czas. Technika, którą stosujemy pozwala na podkreślenie blasku lakieru w taki sposób, aby auto wyglądało jak nowe – jakby dopiero opuściło salon lub profesjonalną myjnię.

Zaletą folii PPF jest jej wszechstronność. Nadaje się do zabezpieczania całej karoserii, jak tylko jej wybranych elementów. Stosujemy ją także we wnętrzach, na elementach kokpitu, które łatwo można zarysować.

Co najistotniejsze, folia samoregenerująca PPF chroni oryginalną karoserię przed rysami i drobnymi uszkodzeniami. Po demontażu nie zostawia na niej żadnych szpecących śladów.

BEZPŁATNA WYCENA
Zmiana koloru
pojazdów

Korzystając z możliwości, jakie stwarzają wysokiej jakości folie samochodowe, oferujemy zmianę kolorów aut. W tym celu stosujemy niezawodne folie polimerowe i inne, które dopasowujemy indywidualnie do zakresu planowanych prac oraz indywidualnych oczekiwań kierowcy.

Dysponujemy rozwiązaniami, które pozwalają w bezinwazyjny sposób zmienić wygląd samochodu, a dodatkowo chronią go przed destrukcyjnym wpływem czynników zewnętrznych. Są przy tym delikatne dla lakieru, dlatego po demontażu nie zostawiają na nim żadnych śladów.

Zmianę koloru auta warto rozważyć zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych, gdy chcemy zabezpieczyć lakier oraz nadać mu ulubiony odcień. To ważne, abyśmy dobrze czuli się we wnętrzu swojego samochodu.

BEZPŁATNA WYCENA
Przyciemnienie szyb/ lamp
samochodowych

Podejmujemy się przyciemniania szyb oraz lamp samochodowych z użyciem profesjonalnych folii pochodzących od cenionych producentów. Car wrapping w wykonaniu Media Distribution ton najlepsza jakość, którą docenisz jako kierowca oraz pasażer. Dzięki przyciemnionym szybom zwiększa się poczucie prywatności, a Ty podróżujesz bez męczenia oczu intensywnym promieniowaniem UV.

Sprawdź tę ofertę – skontaktuj się z nami.

BEZPŁATNA WYCENA

Oklejanie aut w Kutnie – Twój samochód może być jeżdżącą reklamą

Rozważasz oklejanie auta firmowego w celach marketingowych lub po prostu, aby zmienić jego kolor i odświeżyć wizerunek? Proponujemy profesjonalne oklejanie reklamowe i usługi car wrapping w Kutnie. Media Distribution w tym regionie jest liderem w dziedzinie oklejania aut firmowych i prywatnych. Jednak zakres naszej działalności jest znacznie większy i obejmuje całą Polskę, mamy nawet klientów zagranicznych. Zapraszamy – dołącz do ich grona i zamów specjalistyczne oklejanie auta.

Profesjonalne oklejenia maszyn budowlanych

Twoje maszyny budowlane wymagają oklejenia reklamowego? Zgłoś się do nas! Posiadamy bogate doświadczenie oraz masę zrealizowanych projektów przy oklejaniu koparek, wywrotek, podnośników osobowych oraz innych maszyn budowlanych.

Poznaj nasze pozostałe usługi:

Oklejanie samochodów firmowych

Zmiana koloru samochodu folią

Stroboskopy policyjne

Oklejanie autobusów

Oświetlenie pojazdów uprzywilejowanych

 

Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi