Logo Media Distribution

Wyposażenie wyposażenie

Obudowy syren
głośników

Dostarczamy wysokiej jakości wyposażenie ambulansów, w tym obudowy syren głośników wykonywane z mocnego tworzywa sztucznego na wymiar. Wykonujemy zlecenia hurtowe jak i detaliczne. W przypadku tworzenia nowych projektów wyposażenia aut specjalistycznych, wykonujemy skany w technologii 3D, tak aby detal został dopasowany do miejsca docelowego w jak największym stopniu. Klient otrzymuje od nas kompletny zestaw montażowy. Proponujemy także obudowy do przyrządów pomiarowych czy systemów alarmowych i rejestratorów oraz inne elementy wyposażenia pojazdów specjalistycznych.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Obudowy
lampek

Zajmujemy się produkcją mocnych i estetycznych elementów wyposażenia samochodów specjalistycznych, w tym obudów lampek. Dostarczamy oświetlenie pojazdów uprzywilejowanych Nano Led. U nas zamówisz wykonane na wymiar, zgodnie z przygotowaną przez zamawiającego specyfikacją obudowy stanowiące m.in. wyposażenie ambulansów oraz stroboskopy policyjne.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Fotele
wandaloodporne

W miejscach, które są szczególnie narażone na dewastację, proponujemy wykonywane na zamówienie wyposażenie wandaloodporne, w tym siedzenia. Są to fotele wandaloodporne i kanapy do samochodów służb mundurowych, głównie Straży Miejskiej oraz służby więziennej.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Tablice
magnetyczne

Użytkowane w większości na pojazdach poruszających się na co dzień jako cywilne np. wewnątrz karetki transportowej. Folia magnetyczna pozwala na umieszczenie oznakowania w prosty sposób na karoserii auta i szybki demontaż.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Oznaczenia
wewnętrzne

Proponujemy szeroki wybór elementów oznaczenia wewnętrznego, które sprawdzają się w każdym miejscu. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać wyposażenie pojazdów uprzywilejowanych – tabliczki, naklejki informacyjne i żelowe, które są doskonale widoczne, a zarazem sugestywne. Już z daleka pozwalają na ustalenie lokalizacji pomieszczeń czy rekomendowanych środków ostrożności. Przydają się ze względów bezpieczeństwa, ale też logistycznych.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Wyposażenie
medyczne

Zajmujemy się także dystrybucją wyposażenia medycznego znajdującego się w karetkach ratunkowych, wozach policyjnych, wozach strażackich.

Chodzi między innymi o takie elementy jak apteczki R0, R1 stanowiące wyposażenie samochodów specjalistycznych.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Wyposażenie pojazdów specjalistycznych – kompleksowy asortyment

Szukasz najwyższej jakości wyposażenia dla karetek, pojazdów specjalistycznych czy ambulansów? Zdajemy sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz komfortu pracowników służb medycznych i mundurowych ma odpowiednie wyposażenie aut specjalistycznych. Dlatego zapraszamy Cię do współpracy z nami –  mamy bogaty asortyment i oferujemy kompleksowe wsparcie w projektowaniu i zaopatrywaniu pojazdów:

  • policyjnych,
  • wojskowych,
  • medycznych,
  • straży miejskiej,
  • służby więziennej,
  • straży pożarnej
  • i wielu innych.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu dla tych pojazdów uprzywilejowanych, które pełnią kluczową rolę w ratowaniu życia i utrzymaniu porządku publicznego. Skontaktuj się z nami, aby zamówić kompleksową ofertę wraz z cennikiem i porozmawiać o szczegółach współpracy z Media Distribution.

Asortyment wyposażenia aut specjalistycznych – to u nas zamówisz

Kompleksowy asortyment to szansa na sprawne, szybkie i idealnie dopasowane do potrzeb oraz charakteru samochodu niezbędnych elementów wyposażenia. Nasza oferta obejmuje:

  • belki sygnalizacyjne, w tym belki policyjne, belki ambulansu i wiele innych,
  • fotele wandaloodporne,
  • stroboskopy policyjne,

Wszystkie produkty powstają pod naszym nadzorem, precyzyjnie odzwierciedlając założenia projektowe oraz odpowiadając na konkretne potrzeby firm.

Czym wyróżniają się nasze produkty? Najlepsze wyposażenie aut specjalistycznych

Produkty z naszego asortymentu wyróżniają się wysoką jakością, wytrzymałością i widocznością, a także są łatwe w instalacji i obsłudze. Wyposażone w stroboskopy policyjne, belki sygnalizacyjne zapewniają wyraźną widoczność na drodze, co jest niezbędne dla bezpieczeństwa zarówno personelu ratowniczego, jak i innych użytkowników drogi. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia detali, zarówno dla kierowców, jak i osób postronnych. Dbamy o to, aby widoczność pojazdów uprzywilejowanych była odpowiednia bez względu na porę doby czy panujące warunki pogodowe.

Solidne wyposażenie karetki transportowej czy radiowozów to wynik wieloletniego doświadczenia, ciągłych badań i innowacji. Rozumiemy, jak istotna jest funkcjonalność i niezawodność w tak kluczowych pojazdach. Dlatego oferujemy produkty, które są nie tylko łatwe w użyciu, ale także wytrzymałe i długowieczne. Doceniło je już wiele instytucji i służb polskich oraz zagranicznych. Dołącz do grona zadowolonych odbiorców.

Nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort – fotele wandaloodporne

Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest fotel wandaloodporny. Ten produkt jest nie tylko wygodny, ale także wyjątkowo trwały, zaprojektowany z myślą o najtrudniejszych warunkach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz fotela do ambulansu, radiowozu czy karetki transportowej, te siedziska okażą się najlepszym wyborem. Niełatwo je zniszczyć, dlatego będą stanowiły efektowne wyposażenie na lata.

Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych możliwych produktów, które pomogą im w codziennym życiu zawodowym. Zapraszamy do współpracy z Media Distribution!

Zamów wyposażenie pojazdów specjalistycznych w Media Distribution

Szukasz doświadczonego dostawcy wyposażenia do pojazdów specjalistycznych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyposażenia wozów policyjnych czy ambulansów. W tej kategorii czekają wysokiej jakości stroboskopy policyjne cechujące się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością w trudnych warunkach. Dostępne są także belki ambulansów i karetek pogotowia stanowiące wyraźną, dobrze widoczną i skuteczną sygnalizację na drodze. Wreszcie podobnie działające belki policyjne poprawiające bezpieczeństwo i usprawniające interwencję drogową.

Nasze belki sygnalizacyjne to gwarancja jakości i trwałości. Wykorzystywane są nie tylko przez służby ratunkowe, ale również inne służby specjalne. Zapewniają one widoczność i bezpieczeństwo w każdych warunkach, dlatego zawsze powinny działać niezawodnie.

Zapraszamy do udanej współpracy z Media Distribution. Jesteśmy pewni, że w asortymencie znajdziesz elementy wyposażenia pojazdów, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Dostarczamy profesjonalne wyposażenie dla specjalistów.

Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi