Logo Media Distribution

Pojazdy uprzywilejowane
służby polskie polskie

Samochody
policyjne

Dobra widoczność samochodu policyjnego to podstawa dla bezpieczeństwa na drodze i lepszej identyfikacji w każdych warunkach pogodowych. Auta policyjne oznakowane są w charakterystycznym pasem wyróżniającym barwy niebieskiej z przerywanym oklejeniem konturowym barwy białej. Maska oklejona w kolorze niebieskim z materiału nie odblaskowego oraz podstawowe oznaczenia radiowozu. Napisy „POLICJA”, gwiazdy „Pomagamy i chronimy”, oraz numery taktyczne pojazdu.

Niedawne zmiany w specyfikacji oklejenia wzbogaciły policyjny layout o dodatkowe barwy fluorescencyjne koloru zielono-żółtego. Zmiany były umotywowane poprawą widoczności pojazdów i wzbogaceniem efektu wizualnego.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Samochody pogotowia
ratunkowego

Karetki pogotowia muszą być dobrze widoczne na drodze i łatwe do zlokalizowania nawet ze znacznej odległości. Oklejanie sprawia, że samochody przybierają sugestywne kolory, są łatwe do identyfikacji w każdych warunkach. Trzymamy się obowiązujących standardów w kraju, w którym pojazdy się poruszają. W Polsce mieliśmy przyjemność oklejać karetki, jak również wyposażać je np. w sygnały dźwiękowe.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Samochody
straży pożarnej

Kolejna grupa pojazdów uprzywilejowanych, która ma pierwszeństwo na drodze, lecz wymaga stosownego oznaczenia to Straż Pożarna. Mieliśmy okazję projektować oraz wykonywać oznaczenie pojazdów lekkich i ciężkich z wykorzystaniem najlepszych technologii. Gwarantują one trwałość i dobrą widoczność napisów, numerów oraz grafik, dlatego wóz strażacki po opuszczeniu salonu Media Distribution jest gotowy do intensywnej eksploatacji w każdych warunkach.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Inspekcja transportu
drogowego

Znakujemy charakterystyczne zielone pojazdy należące do Inspekcji Ruchu Drogowego. W autach, którymi poruszają się pracownicy służb mundurowych wykonujemy białe elementy naklejane na drzwi kierowcy i pasażera, pokrywę silnika oraz bagażnika. Zgodnie ze standardami dostarczamy pasy odblaskowe i napisy „Inspekcja Transportu Drogowego”. Dbamy też o oznaczenie dachu podświetlaną białą tablicą z czarnym napisem. W wyznaczonych miejscach umieszczamy logo.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Pojazdy
wojskowe

Realizujemy zlecenia dla Polskich Sił Zbrojnych, dostarczając oznakowanie pojazdów jednostek wojskowych. To charakterystyczne auta w odcieniu khaki, które muszą być dobrze widoczne w ruchu drogowym. U nas zamówisz tablice znakujące, flagi wojskowe, lampy ostrzegawcze, obudowy oraz inne elementy niezbędne do przystosowania pojazdu do obowiązujących w Polsce standardów.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Służba
więzienna

Realizujemy zamówienia od Polskiej Służby Więziennictwa na oznakowanie pojazdów przeznaczonych m.in. do transportowania więźniów. Wykonujemy naklejki zgodnie z obowiązującymi standardami, dopasowując się do aktualnych wymogów.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Straż
miejska

Oznaczenie aut należących do Straży miejskiej uwzględnia m.in. srebrne nadwozie, odblaskowy pas w postaci trójrzędnej szachownicy barwy żółto-granatowej, granatowy pas poniżej, odblaskowy napis „Straż Miejska”.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Kolumny
rządowe

Realizujemy także zamówienia na oklejanie samochodów, które wchodzą w skład kolumn rządowych. Odpowiednie oznakowanie pojazdów uprzywilejowanych z tej grupy pozwala na rozpoznanie ich z odległości i zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Służba drogowa/
i celno-skarbowa

Za porządek, spokój i bezpieczeństwo na drogach krajowych, ekspresowych czy autostradach odpowiadają służby drogowe. Zajmujemy się znakowaniem pojazdów, które do nich należą. Wszystkie używane przez nas materiały, spełniają kryteria i wymagania dotyczące oznakowania pojazdów z tej kategorii.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze oklejenia? Nasi doradcy dobiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę
POROZMAWIAJ Z DORADCĄ
Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi