Logo Media Distribution

O nas o firmie

Media Distribution
– na rynku od ponad dekady

Firma Media Distribution powstała w 2012 roku. Motywacją do rozpoczęcia działalności było widoczne zainteresowanie klientów usługami oklejania i znakowania pojazdów specjalistycznych oraz uprzywilejowanych. Mając doświadczenie w branży motoryzacyjnej, właściciel postanowił spróbować swoich sił jako samodzielny przedsiębiorca. Szybko dostrzegł potencjał rynkowy i stworzył ofertę polegającą na wyposażaniu aut użytkowanych przez służby medyczne czy mundurowe. Zgromadzony przez lata know-how i pasja do sektora automotiv przerodziły się w stabilny, rozwojowy biznes, który dzisiaj obsługuje setki klientów krajowych i zagranicznych.

Rozwój firmy
Media Distribution

Od początku siedzibą naszej firmy było Kutno. Na rozpoczęcie działalności pozyskaliśmy środki z Unii Europejskiej, co umożliwiło nam działanie na lokalnym rynku reklamowym. Z czasem zmieniliśmy siedzibę na większą i pozyskiwaliśmy kolejne kontrakty. Pierwsze większe zlecenie wykonaliśmy dla polskiej Policji, potem były samochody służb medycznych i mundurowych.

Kolejne środki z dotacji pozwoliły na zakup obiektu biurowo-produkcyjnego w atrakcyjnej lokalizacji. Była to dla nas motywacja do działania, zaczęły pojawiać się kolejne pomysły i realizacje.

Zmianie uległa infrastruktura firmy. Zbudowaliśmy nowoczesną halę produkcyjną i halę magazynową. Dokupiliśmy kolejne grunty pod przyszłą rozbudowę firmy. Powstały pomieszczenia biurowe, pomieszczenia do oklejania i prototypowania pojazdów uprzywilejowanych, pomieszczenia konfekcyjne i magazynowe z kontrolowaną temperaturą i wilgotnością odpowiednią do przechowywania wszystkich materiałów.

Zainwestowaliśmy w odnawialne źródła energii zasilające firmę w prąd. Doposażyliśmy park maszynowy Media Distribution o jedne z najnowszych urządzeń tnących i drukujących w Europie.

Zespół Media Distribution
– fachowcy z pasją i zaangażowaniem

Dynamicznie powiększyliśmy liczbę pracowników, którzy nieustannie zwiększają swoje kompetencje licznymi szkoleniami i certyfikatami. W naszych szeregach pracuje kilkudziesięciu techników aplikacji. O jakości naszej pracy świadczy uzyskany certyfikat ISO 9001:2015 wydany przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej.

Nasza firma oficjalnie została dystrybutorem materiałów odblaskowych Amerykańskiego producenta Avery Dennison na terenie w Polski oraz Ukrainy.

Z nadzieją i niesłabnącą energią patrzymy w przyszłość.

Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi