Logo Media Distribution

Pojazdy uprzywilejowane
służby zagraniczne zagraniczne


Bayerische Rotes Kreuz

Karetka pogotowia ratunkowego należąca do naszych zachodnich sąsiadów. W Niemczech panuje standard oznakowania takich pojazdów szachownicą złożoną z elementów folii fluorescencyjnych barwy czerwonej oraz żółtej. Duża powierzchnia oklejenia karoserii pojazdu gwarantuje dobrą widoczność i zapewnia bezpieczeństwo na drodze.

SPRAWDŹ OFERTĘ
North Western Ambulance Service
oraz South Central Ambulans Service

Pojazdy przygotowane dla Angielskich służb medycznych. Boki auta oznakowane w charakterystyczną szachownicę, składającą się z barwy zielonej oraz żółtej. Tył auta wypełnia w jego całkowitej powierzchni wzór skosów żółto czerwonych, potocznie nazywanych „jodełką”. Na pojazdach używana jest wysokojakościowa folia dwuwarstwowa, używana również m.in. do oklejania znaków drogowych.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Samochody uprzywilejowane
w Egipcie

Zlecenia docierają do Media Distribution nie tylko z firm i organizacji europejskich, ale też z innych kontynentów. Na koncie mamy realizacje na rzecz Egipskich pojazdów medycznych, które zostały zakupione w celu poprawy dostępu do opieki medycznej w regionach kraju słabo rozwiniętych.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Samochody uprzywilejowane
w Słowacji

Karetka Pogotowia wykonywana dla naszych sąsiadów utrzymana w kolorystyce czerwonych pasów odblaskowych dla których uzupełnieniem wizualnym okazał się duży krzyż na bokach pojazdu oraz skosy w dolnej części nadwozia.

SPRAWDŹ OFERTĘ

BMI

Media Distribution to także dostawca usług oklejania dla samochodów ZIVILSCHULTZ, którymi porusza się Niemiecka Ochrona Ludności zajmująca się zarządzaniem kryzysowym. Są to pojazdy specjalne w charakterystycznych niebiesko-pomarańczowych barwach.

SPRAWDŹ OFERTĘ

BAG

Pojazdy wykonane dla niemieckiej kontroli drogowej (odpowiedni ITD w Polsce). Auta wyposażone w specjalistyczny sprzęt do pomiarów na drogach krajowych i autostradach. Oznakowanie bardzo przypomina oklejenie polskiej policji. W tym przypadku również użyty został pas wyróżniający barwy niebieskiej wraz z białymi konturami.

Aktualnie BAG zmienia się w BALM, gdzie ulegnie zmianie specyfika działania służb jak i ich oznakowanie.

SPRAWDŹ OFERTĘ
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze oklejenia? Nasi doradcy dobiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę
POROZMAWIAJ Z DORADCĄ
Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi