Logo Media Distribution

Oklejanie
służby polskie polskie

Pojazdy
uprzywilejowane

Prowadzimy serwis oklejania aut specjalistycznych, w którym zajmujemy się pojazdami wszystkich marek oraz modeli. Na swoim koncie mamy liczne realizacje, które pozwoliły nam zgromadzić na przestrzeni lat dużą bazę projektową wzorów oznakowania.

Rozwinęliśmy nasz park maszynowy, a nasze obecne zaplecze technologiczne – pomieszczenia do prototypowania, oklejania i magazyny, pozwalają nam realizować nawet duże międzynarodowe kontrakty na oklejanie pojazdów specjalistycznych. Możemy stwierdzić, że obecnie jesteśmy jedną z największych firm w Europie w zakresie oklejania specjalistycznego pojazdów służb mundurowych i medycznych.

polskie służby
+
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze oznakowania pojazdu? Zgłoś się do Media Distribution! Nasi doradcy podpowiedzą najlepsze rozwiązania
POROZMAWIAJ Z DORADCĄ
Oklejanie aut
służb polskich

Podejmujemy się oklejania aut specjalistycznych należących do floty pojazdów polskich służb mundurowych. Są wśród nich radiowozy, karetki i ambulanse, wozy strażackie, auta należące do inspekcji transportu ruchu drogowego, służby więziennej, straży miejskiej, pojazdy wojskowe, kolumny rządowe. Oklejaniu specjalistycznemu poddajemy też auta służby drogowej lub autostradowej.

Znamy obowiązujące w Polsce standardy znakowania pojazdów, dlatego możesz zaufać kompetencjom pracowników Media Distribution. Zapraszamy do współpracy przy oklejaniu pojazdów specjalistycznych zarówno zarządzających i posiadających własne floty pojazdów, jak również serwisy ASO, warsztaty, zakłady blacharsko-lakiernicze zajmujące się naprawami powypadkowymi aut uprzywilejowanych.

Masz pytania? Chcesz zamówić indywidualną wycenę oklejania pojazdów uprzywilejowanych? Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy, którzy przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę oklejania specjalistycznego.

Oklejanie aut specjalistycznych – profesjonalna usługa dla służb medycznych, wojskowych i mundurowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty – specjalistycznego oklejania aut oraz montowania oświetlenia pojazdów uprzywilejowanych. W Media Distribution z najwyższym zaangażowaniem zajmujemy się autami należącymi do służb medycznych oraz mundurowych. W ofercie mamy:

·         oklejanie specjalistyczne,

·         montaż oświetlenia pojazdów uprzywilejowanych.

Jako liderzy w branży, oferujemy szeroki zakres usług obejmujących oklejanie samochodów specjalistycznych, w tym pojazdów uprzywilejowanych, które wymagają indywidualnego podejścia i precyzji. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz materiały najwyższej jakości, co gwarantuje doskonały efekt estetyczny oraz długotrwałość naszych rozwiązań.

Oklejanie specjalistyczne – współpraca z Media Distribution

Oklejanie aut specjalistycznych to nasza pasja i specjalność. Dostosowujemy się do specyficznych potrzeb wszystkich klientów (krajowych i zagranicznych), oferując personalizowane usługi oklejania pojazdów specjalistycznych poprzedzone projektem z wizualizacją. W naszej pracy łączymy precyzję, doświadczenie oraz artystyczne podejście, co pozwala nam tworzyć unikalne i niepowtarzalne projekty.

Poza standardowym oklejaniem, oferujemy również usługi oświetlenia pojazdów uprzywilejowanych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest widoczność tego typu aut dla ogólnego bezpieczeństwa na drodze. Właśnie dlatego rozwiązania Media Distribution dla pojazdów uprzywilejowanych nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także nadają pojazdom wyrazistego i profesjonalnego wyglądu.

Zleć nam oklejanie pojazdów specjalistycznych – zapraszamy!

Znając wymagania branży, nasze usługi oklejania pojazdów uprzywilejowanych są wykonane z najwyższą precyzją i uwzględnieniem wszelkich przepisów. Każdy pojazd, który opuszcza nasz warsztat, jest gotowy do spełniania swoich zadań z maksymalną efektywnością i bezpieczeństwem.

Zleć nam oklejanie aut specjalistycznych – karetek pogotowia, radiowozów, wozów strażackich i wielu innych.

Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi