Logo Media Distribution

Kolumny
rządowe

Kolumny
rządowe

Do naszego serwisu oklejania trafiają pojazdy kolumn rządowych, które wymagają modernizacji, odświeżenia lub naprawy – jeśli ich wygląd zmienił się z czasem lub pod wpływem wypadku drogowego. Mamy niezbędne maszyny oraz narzędzia, dzięki którym rozpoznajemy, z jaką techniką oklejania mamy do czynienia i jak przeprowadzić serwis, aby uzyskać spójny efekt.

W serwisie zajmujemy się także naprawami blacharsko-lakierniczymi, głównie w zakresie uszkodzonego nadwozia. Ale nie tylko. Podejmujemy się ponownego nakładania folii na szyby. To wyzwanie, które wymaga od nas dużego zaangażowania i ostrożności. W przypadku aut rządowych, ale też innych trafiających do serwisu Media Distribution, dbamy o dokładne oczyszczenie powierzchni naprawianej, poprawienie przyczepności do niej, usunięcie cząstek silikonów i plastyfikatorów, a potem ponowne oklejenie techniką stosowaną poprzednim razem (lub inną, zgodnie z życzeniem klienta).

Oferta dopasowana do odpowiednich
modeli aut

Nie znalazłeś odpowiedniego modelu auta? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy dobiorą dla Ciebie odpowiednie oklejenie lub stworzą je specjalnie dla Ciebie!
Skontaktuj się
Kontakt
ul. Wierzbie 1a,
99-300 Kutno
Pełny kontakt
Oklejanie zagranicznych służb
Pozostałe usługi